Námorný priemysel a lodenice

Riešenia pre námorný priemysel a lodenice

Manipulácia s extrémne veľkými sekciami a panelmi lodí a člnov vo výstavbe je výzvou, ktorá si vyžaduje veľké znalosti a skúsenosti v tejto oblasti. Zariadenia, ako sú transportéry alebo vysokovýkonné vozíky, musia byť 100% spoľahlivé a zabezpečiť bezpečnú manipuláciu s extrémne ťažkými bremenami počas každodennej prevádzky.


Lodenice, kde sa stavajú a skladujú luxusné jachty, musia s týmito plavidlami zaobchádzať veľmi opatrne, aby ich nepoškvrnený vzhľad nepoškodili škrabance a nárazy. Pre námorných inžinierov sú rozsiahle znalosti lodiarskeho priemyslu dôležitým faktorom pri výbere partnerov a Morello má tie správne skúsenosti s výrobou vozíkov na manipuláciu s materiálom, ktoré tento sektor vyžaduje.


Okrem toho by v sektore stavby lodí mohlo byť potrebné čeliť výzve premiestňovania vysokohodnotného a chúlostivého vybavenia na palube alebo v nákladnom priestore lode uprostred mora. Vyžaduje si to špičkové technológie a veľkú znalosť prostredia, čo je spoločnosť Morello schopná poskytnúť, o čom svedčia jej projekty pre offshore platformy alebo dobre zdokumentovaný projekt OceanXplorer.


Kontaktujte našich odborníkov a zistite viac o technických vlastnostiach našich vysokovýkonných vozíkov pre lodenice a lodiarsky priemysel.

Fotogaléria - Riešenia aplikované v námornom priemysle

Produkty - Riešenia používané v námornom priemysle

Referencie klientov z oblasti námorného priemyslu