Automobilový priemysel

Riešenia pre automobilový sektor

Normy vysokej kvality požadované v automobilovom priemysle vyvíjajú značný tlak na výrobcov automobilových komponentov, aby udržali vysokú efektivitu výroby a továrenskú logistiku, ktorá musí dosiahnuť úroveň „Word Class“.


Aby sme mohli vyrábať automobilové komponenty ako nárazníky, blatníky, pozdĺžniky a zadné spojlery pre firmy ako BMW, VW, Volvo, FCA, Toyota, GM, len aby som uviedol niekoľko príkladov, je potrebné nielen zabezpečiť diely bez závad. ale aj na preukázanie extrémnej presnosti a spoľahlivosti počas dodávky, nepretržitých inovácií a možností štíhlej výroby. Tieto automobilové komponenty sa vyrábajú vstrekovaním s použitím veľkých foriem, ktoré môžu vážiť až 100 ton. Na manipuláciu s automobilovými formami a matricami Morello navrhuje a vyrába špeciálne vysokovýkonné vozíky a Automatic Guided Vehicles (AGV), tiež známe ako matricové vozíky, ktoré sa používajú v automobilovom priemysle s cieľom zabezpečiť vyššiu efektivitu a bezpečnosť.


Kontaktujte našich odborníkov a zistite viac o technických vlastnostiach našich vysokovýkonných vozíkov na manipuláciu s automobilovými komponentmi.

Fotogaléria - Riešenia aplikované v automobilovom sektore

Produkty - Riešenia používané v automobilovom priemysle

Referencie klientov z oblasti automobilového priemyslu